How Much You Need To Expect You'll Pay For A Good کارشناسی سیار خودرو

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خودرو پردازش هوشمند است.

پس از اتمام کارشناسی فنی و بدنه، تیم قیمت‌گذاری کارنامه به استناد کارشناسی انجام‌شده، بازه قیمت خودرو را تعیین و در گزارش نهایی ثبت می‌کند.

برای خرید خودرو معمولا کارشناس خودرو سیار یا کارشناس خودرو در محل می‌تواند به شما در یک انتخاب عالی کمک کند. چراکه او با دانش و تجربه خود می‌تواند نقاط ضعف یک خودرو کارکرده را متوجه شود.

همچنین خودرو توسط جک به بالا برده میشود و زیر و کف خودرو و شاسی خودرو به صورت کامل بررسی میگردد.

اگر به طور مثال حواستان نباشد و روی خودرو قهوه بریز و اگر ان را تمیز نکنید به علت اسید موجود در قهوه رنگ خودرو بعد از مدتی به کلی از بین می‌رود.

موتور خودرو نیز قطعه ای حیاتی است که سالم بودن آن بر قیمت و کارکرد خودرو تاثیر بسزایی دارد؛ تمامی قسمت های موتور توسط کارشناس خودرو سیار، بررسی شده و اگر مشکلی داشته باشد آنرا اطلاع داده و در صورت نیاز اقدام به تعمیر آن می کند.

اگر شما این سوال را از یک فرد متخصص در این زمینه بپرسید بدون شک به شما خواهد گفت که رنگی بین سه رنگ سفید، نوک مدادی و مشکی است زیرا که در حین فروش ان به مشکل برنخواهید خورد با این حال خیلی از افراد هم هستند که رنگ مورد علاقه خودشان را برای خرید خودرو انتخاب می‌کنند که هیچ مشکلی ندارد ولی رنگ خودرو کاملا سلیقه‌ای است.

کارشناسی رنگ خودرو یکی از مهم‌ترین امور پیش از خرید آن است. با کارشناسی رنگ بسیاری از عیب‌های پنهان نمایان خواهد شد و از قیمت واقعی خودرو نیز آگاه خواهید شد. همچنین شما می‌توانید برای راحتی از کارشناس تشخیص رنگ خودرو سیار استاده کمک بگیرید تا در محل نسبت به کارشناسی رنگ ماشین اقدام شود.

در کارشناسی فنی موتور و گیربکس، موتور و جعبه دنده خودروی شما به علت اهمیت بالایی که دارند، باید بررسی قرار گیرند و از سلامت آنها اطمینان حاصل شود که به درستی و به طور کامل خوب کار می کنند.

پخش ویدیو تشخیص رنگ خودرو

خدماتی که در کارشناسی سیار خودرو صورت می پذیرد به طور کلی شمامل موارد زیر می شود :

خیلی راضی‌ام از خدمات کارنامه. چون از شهرستان اومده بودم تهران و جایی رو ??? ????? ????? نمی‌شناختم و به دیوار اعتماد داشتم از توی اپلیکیشن دیوار درخواست کارشناسی دادم. بعدش ماشین رو با خیال راحت‌تری خریدم.

برای اطلاع و مشاوره کامل در مورد ​​هزینه های کارشناسی و مکانیکی خودرو می توانید به سایت تامین خودرو مراجعه کنید تا شما را راهنمایی کنند.

..) تطابق می‌دهد و در صورت وجود هرگونه مغایرت، به‌صورت آنلاین به کارشناس اطلاع می‌دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *